-10%

Окачен шкаф, мод. 10 на супер цени

Окачен шкаф за легло с матрак 160/200, мод. 10

Цветове: дъб крафт сив 16 и 22мм + бежов гланц 18мм.

Размери: 1654/300/400мм

Окачен шкаф, мод. 10

Гаранция: 2 год.

-10%

Изберете цвят

Стара цена:
110 лв.

99 лв. Купи